Į viršų
Interaktyviosios lėkštės

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „hopspots“Interaktyviosios lėkštės „Hopspots“ yra interaktyvi ugdymo priemonė, skatinanti vaikų judėjimą ir sukurianti inovatyvią mokymo(si) aplinką.

 

Žaisdami žaidimus su “Hopspots”, mokiniai yra labiau motyvuojami judėti, mokytis, bendrauti, bendradarbiauti ir koncentruoti dėmesį. Be to, naudojant interaktyviąsias lėkštes vaikai pamokoje, savo fizinių galimybių dėka, lavina kognityvinius įgūdžius, mokosi  bendradarbiauti su kitais, tobulina užsienio kalbą. Interaktyviųjų lėkščių žaidimus - veiklas galima pritaikyti individualiems vaikų poreikiams.

 

„Hopspots“, taip pat, lavina programavimo pagrindus, nes vaikai gali kurti savo mokymosi medžiagą pasitelkiant interaktyviųjų lėkščių kodavimu, kuriant savo žaidimą.

 

Interaktyviųjų lėkščių komplektą sudaro, iPad planšetinis kompiuteris, pakrovimo stotelė, kuri atlieka lėkščių pakrovimo ir garsiakalbio funkciją, ir 12 skirtingų spalvų lėkščių. 
Pakrovimo stotelė sujungia lėkštes su iPad per “Bluetooth”.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „hopspots“

 

“Hopspots” įrenginio programinėje įrangoje yra 6 skirtingi žaidimai prie kurių kūrimo galite prisidėti ir Jūs bei dalintis su kitais įrenginio 

naudotojais!

 

 

Interaktyviosios lėkštės:

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „hopspots“

 

 

•    Skatina judėjimą;
•    Skirtos įvairioms amžiaus grupėms;
•    Padeda mokytis per aktyvias veiklas;
•    Gali dalyvauti grupė žmonių vienu metu;
•    Mobilus įrenginys;
•    Galimybė kurti savo užduotis (pamokas);
•    Pritaikomos bet kokiai pamokai ar veiklai.

 

 

 

 

 

 

Domina interaktyviųjų lėkščių kainos ar kita informacija?

 

Kreipkitės į mus el.paštu darzeliams@bmk.lt arba tel nr.: +370 682 55786