Į viršų
Apie mus

Mielieji pedagogai,

Visi mes augame: žmonės ir organizacijos, nuo gimimo iki brandos, vis perkurdami save iš naujo. Augdami mes plečiame savo erdvę – įgyjame naujų žinių, sukuriame naujus produktus ir technologijas, bendradarbiaujame. BMK šiandien džiaugiasi 15 metų sėkmingos darbo patirties su švietimo įstaigomis istorija, nes tai yra patikimuno, atsidavimo, atsakomybės garantas.

 

Savo įmonės viduje mes, BMK mokomės nuolatos – kolegos vieni iš kitų, stebime konkurentus, sekame pasaulyje lyderiaujančius gamintojus. Samdomės mentorius atskiriems projektams, renkamės išorinius mokymus, kurie turi tęstinumą. Šiame laikmetyje mes neturime prabangos likti “status-quo” būsenoje. Turime mokytis patys ir lygiuotis į geriausius! Turime keistis iš vidaus, nes ilgoje perspektyvoje mes niekur nuo savęs nepabėgsime. Kokie esame viduje, taip veikiame ir išorėje, - kaip žmonės, kaip organizacijos.

 

Nieko nėra geriau kaip nuolatinė kokybinio augimo būsena. Mes kuriame inovatyvią mokymosi aplinką ir užtikriname technologinio virsmo vertę. Tokia mūsų misija. Šiandien visos naujienos yra šiame tinklalapyje, skirtame darželiams. Čia mūsų ilgamentė patirtis ir lojalumas švietimui, lyderiaujančių gamintojų sprendimai ir naujausi produktai.

 

Su jumis kasdien yra BMK darbuotojai - žmonės, kurie myli savo darbą.

 

Kurkime ateitį kartu!

 

 

 

UAB "Biznio mašinų kompanija"

Generalinė direktorė

Daiva Viskontienė